Eonar the Lifebinder zabita... tfu obroniona!

Nekirim 9 miesięcy temu

Na wstępie chciałbym podziękować i pogratulować wszystkim uczestniczącym w progressie. Jak zwykle pokazaliście się z jak najlepszej strony! Tak trzymać!

Po progressie Antoran High Command postanowiliśmy, że pójdziemy dumnie bronić ostatniej nie zainfekowawnej, przez Sargerasa, Tytanki - Eonar the Lifebinder. Encounter na pierwszy rzut oka może wydawać się niezbyt trudny, patrząc chociażby na ilość nowych mechanik. Jednakże rzeczywistość była inna... Walka wymagała sporej koordynacji, zgrania i była bardzo karcąca, nawet gdy jedna osoba zrobiła błąd. Nie powstrzymało nas to i uporaliśmy się z tym bossem dość szybko, przy okazji wykorzystując naszą taktykę zabijania bossów do szatni ;)

Progress Eonarki zaczęliśmy jak zwykle od wytłumaczenia taktyk i ustawienia grup. Pokazywaliśmy w którym miejscu wbiega się do Paraxisa, jak będziemy się dzielić etc. Kilka chwil potem dochodzimy do #3 Paraxisa, trzecia grupa jest już w środku, jednak kogoś tam brakuje... Okazało się, że Ceeroy się pomylił (wiadomo każdemu się zdarza ;p) i chciał teleportować się do Paraxisa, wskakując do jeziorka pod Eonarką :D Od tego zdarzenia, nazywany jest wędkarzem karasi...

Nie wspominałem wam wcześniej, ale osobą która wymyśliła takie sławne pseudonimy jak "Dizelek", "Azgard", "Kanonek" i wiele innych, jest Storm - the Name Changer. Praktycznie na każdym nowym dla nas bossie, "zdarza" mu się przejęzyczyć nazwę kogoś/czegoś. Tak też było na Eonar the Lifebinder... Jak wiecie jedną z nowych mechanik, jaką trzeba wykonać na tym bossie, jest przerwanie Paraxisa. Storm jako jeden z ekipy od specjalnych zadań paraxisowych, miał wchodzić na statek. Dodatkowo chciał być pomocny i przypominał swoim kolegom z zespołu, że zbliża się robota do wykonania. Jego komenda brzmiala: "Za dziesięć sekund Parasajt, szykować się!". Mimo, że na początku nikt na to przejęzyczenie nie zwracał uwagi, to po kilku próbach, ta pomyłka stała się memem ;)

Progress Eonarki pokazał, że nie tylko Storm zasługuje na tytuł nazwozmieniacza. Kilku z naszych raiderów miało problem z rozczytaniem nazwy Obfuscator. Zamiast tego add ten nazywany był przez nich - "Obstruktor", "Obstrukator", "Obfusktor". Koniec, końców, najważniejsze bylo to, że każdy wiedział o którego adda się rozchodzi ;)

Mimo, że jesteśmy już po progressie Antoran High Command, taktyka na dwa baty została z nami na dłużej. Wszystko dzięki słowom Asartha, który pod koniec encountera kazał się wszystkim przerzucać na dwa baty, tak aby Eonar wreszcie wycastowala ostatni Life Force ;)

Chyba każdemu z nas zdarzyła się sytuacja, że był zmuszony odejść od komputera w trakcie raidu. Tak też przydarzyło się Thorboltowi, przez niektórych nazywany Trollboltem. Podobno musiał jechać po koleżankę. Storm od razu jak usłyszał tę marną wymówkę powiedział: "Trzeba bylo Thorbolt fake DC zajebać a nie tłumaczyć się...".

Na podsumowanie chciałbym powiedzieć jeszcze raz, że progress Eonarki poszedł dość sprawnie i przyjemnie. Na pewno wielu z nas będzie go miło wspominać :)

Dorzucam mały bonusik w postaci kilpu o Konanku Dupczycielu nie Tunezyjczyku:

oraz filmiku z killa:

Oglądaj ◄DD► Eonar the Lifebinder - Enh POV ► od użytkownika maras52 na www.twitch.tv

Wejdź na nasze forum!

Kontakt w grze

/w Asarth - Guild Master
/w Nekirim - Oficer
/w Grold - Oficer
/w Skwarczok - Oficer
/w Cichx - Oficer

Rekrutacja

Aktualnie do naszych szeregów poszukujemy następujących klas:

Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock

Aktualny progres

Antorus the Burning Throne 5/11 (M)

Garothi Worldbreaker

Felhounds of Sargeras

Antoran High Command

Portal Keeper Hasabel

Eonar the Life-Binder

Imonar the Soulhunter

Kin'garoth

Varimathras

The Coven of Shivarra

Aggramar

Argus the Unmaker

więcej informacji

Streamy

Nikt nie streamuje...

Logi

Copyright © 2017 by Different Dimension