Antoran High Command Mythic

Nekirim 8 miesięcy temu

"Chodźcie zabijmy radę - mówili, będzie fajnie - mówili". Zapewne tymi słowami część spośród naszych raiderów skwitowała pierwszy dzień progressu Antoran High Command w wersji mitycznej. Nie był to łatwy boss dla nas, ale daliśmy radę!

Pierwszą trudnością z jaką musieliśmy sobie poradzić na tym bossie były dodatkowe addy. A co za tym idzie, był to przeciwnik na którym większość z naszych graczy mogła "posmakować", czym jest taktyka na dwa baty ( ͡° ͜ʖ ͡°) yyy tzn. taktyka przerzucania się na dwa baty ;) Koniec końców pokonaliśmy tę przeszkodę, mimo to ja - Neki, starałem się przypominać ludziom o batach. I pewnie niektórzy z raiderów, po kilkunastu próbach, gdy co chwilę słyszeli ode mnie "I kolejny i kolejny..." mieli już tego po dziurki w nosie. Domyślam się, że to przypominanie o nasuwało im na myśl tego mema:

*mnie smieszy* ;)

Po kilkunastu pullkach zaczęliśmy dochodzić coraz dalej i dalej. W pewnym momencie zdecydowaliśmy usprawnić nasze początkowe pozycjonowanie, dzięki czemu udało nam się osiągnąć 5% HP bossa. Jeden z naszych raiderów - Ceeroy, który zasłynął z wymyślenia pseudonimu "kapitan chlebek", na tej znakomitej pullce na 6% bossa, wypalił z tekstem "Już nawet tarcz nie odpalajcie". A ja jako, że byłem wtedy zastępcą, naczelnego odpalatora tarczy - Efranda, mimo wszystko powinienem, bez względu na słowa kogokolwiek, tę tarczę odpalić, jednak mój mózg wziął sobie komende Ceeroya "do serca" i przez to zapomniałem włączyć tarczy... Po tej próbie Efrando, od razu ustawił makro na yell, żeby przypominać o odpaleniu tarczy, w momentach, kiedy on nie da rady jej włączyć. A brzmiała ona tak: "KURWA TARCZA!!!". Mimo tego po kilku pullkach, znów tarcza nie została odpalona i także na kilku procentach bossa i Kamodos skomentował to w ten sposób: "Na nas najlepiej podziałałoby takie makro na yell: "ODPALIC TARCZE KURWY JEBANE!"". Zdecydowaliśmy jednak, że nie będziemy używać tekstu demon huntera, którego nicku wymawiać nie wolno, szanujmy się ;)

Było coraz lepiej i lepiej, mielismy coraz więcej pullek pod rząd, gdzie bossowi zostawało naprawdę mało procent życia. Po jednej z takich dobrych prób, Disu - znany też pod pseudonimami "LaserPope" oraz "Dizelek", dał się poznać jako osoba znająca stare polskie przysłowia. Powiedział wtedy: "Panowie zabijmy to wreszcie, już prawie witamy się gąską, a jednak dalej ten boss nie leży" i po tych słowach, na następnej pullce Antoran High Command padło!

Na zakończenie chciałem podziękować i pogratulować wszystkim tym, którzy uczestniczyli w progressie tego bossa, spisaliście się na medal, chyba tak się mówi ;)

Wejdź na nasze forum!

Kontakt w grze

/w Asarth - Guild Master
/w Nekirim - Oficer
/w Grold - Oficer
/w Skwarczok - Oficer
/w Cichx - Oficer

Rekrutacja

Aktualnie do naszych szeregów poszukujemy następujących klas:

Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock

Aktualny progres

Antorus the Burning Throne 5/11 (M)

Garothi Worldbreaker

Felhounds of Sargeras

Antoran High Command

Portal Keeper Hasabel

Eonar the Life-Binder

Imonar the Soulhunter

Kin'garoth

Varimathras

The Coven of Shivarra

Aggramar

Argus the Unmaker

więcej informacji

Streamy

Nikt nie streamuje...

Logi

Copyright © 2017 by Different Dimension