Pierwsze roboty za płoty... czy jakoś tak :)

Nekirim 9 miesięcy temu

Na starcie chciałbym podziękować i pogratulować wszystkim, którzy uczestniczyli w progressie tego bossa. Ale do rzeczy...

Tuż po wyczyszczeniu całego raidu Antorus the Burning Throne w wersji heroicznej, udaliśmy się na wersję mityczną. Pewni siebie oraz zmotywowani czyszczyliśmy trash. Po kilku chwilach zawziętej walki z podróbkami naszego przyszłego bossa, wreszcie stanęliśmy twarzą w twarz... yy tzn. hełmem, a zresztą kto go tam wie... Z Garothim Worldbreakerem w wersji Mythic.

Po krótkim wstępie taktycznym, polecieliśmy z koksem. Pierwsza próba i udało nam się zbić bossa do 35%. Dodało nam to skrzydeł i jeszcze większej otuchy. Mnie (Nekiemu) aż strzały same strzelały z łuku i z wrażenia poszedł z mojej strony ninja pull(#typowyhuntard) :( Nie zniechęciło to nas i z każdą kolejną pullką widzieliśmy już tego bossa martwego.

Największym naszym problemem stały się podwójne soaki, z tego powodu Uez aka The Damage (Taken) zaproponował żebyśmy poćwiczyli tę mechanikę, wzmacniając jako pierwszą broń Annihilation a nie Decimation a co! Pomimo dobrych chęci zostaliśmy przy starej taktyce...

Kill Garothiego został wykonany znaną już Wam techniką Drama Dimension wraz z metodą zabijania bossów mitycznych "do szatni"

Wejdź na nasze forum!

Kontakt w grze

/w Asarth - Guild Master
/w Nekirim - Oficer
/w Grold - Oficer
/w Skwarczok - Oficer
/w Cichx - Oficer

Rekrutacja

Aktualnie do naszych szeregów poszukujemy następujących klas:

Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock

Aktualny progres

Antorus the Burning Throne 5/11 (M)

Garothi Worldbreaker

Felhounds of Sargeras

Antoran High Command

Portal Keeper Hasabel

Eonar the Life-Binder

Imonar the Soulhunter

Kin'garoth

Varimathras

The Coven of Shivarra

Aggramar

Argus the Unmaker

więcej informacji

Streamy

Nikt nie streamuje...

Logi

Copyright © 2017 by Different Dimension