Antorus HC wyczyszczony!

Nekirim 9 miesięcy temu

Tuż przed Sylwestrem udało nam się wyczyścić cały Antorus the Burning Throne w wersji heroicznej. Chcę podziekować a zarazem pogratulować wszystkim, którzy uczestniczyli w progressie. Była to droga nie tak łatwa jakby się mogło wydawać, z przeszkodami, ale daliśmy radę!

 

Początek tieru był bardzo, ale to bardzo spokojny. W pierwszym resecie udało nam się wyczyścić całego Norma oraz pięć pierwszych bossów na HC. W następnych dniach było coraz lepiej. Nauczyliśmy się jak prawdziwy raider powinien zachować się w labiryncie i nie, nie chodzi mi o rozwiązanie "bańka i do przodu razem z resztą grupy", a to wszystko dzięki walce z Imonarem!

Na Kin'garothie odkryliśmy naszego jedynego i niepowtarzalnego "Laser-pope" Disulka zwanego przez niektórych Dizelkiem. Był, jest i zawsze będzie ulubionym targetem Kin'garotha, jeśli chodzi o mechanikę Ruiner :) Nie możemy jednak zapomnieć, że dźwiękem który nam zawsze przypominał o tym laserze, był dzwoniący telefon.

Nadszedł jednak czas na najtrudniejszego dla nas bossa czyli The Coven of Shivarra, jak my tych braci tfu, tzn. sióstr k....a nienawidzimy ;) Jednak dzięki nim mogliśmy lepiej się zgrać i nauczyć jak nie tunnelować bossa, gdy leci wirek... Progress to przedewszystkim wipy,  a jak wipy to i deady, a deady rodzą potrzebę ressa (naturalna kolej rzeczy):

Neki: "Będzie ress?"

Disu: "Tak będzie, nie wstawać!"

Neki: "Będzie ress, nie wstawać!"

Uez: "Kurwa.. wstałem"

Jak wszyscy wiemy, kwintesencją progressu danego bossa jest loot. Nasz nowy kolega, który stał się już "maskotką" gildii, który ukrywa się pod nickiem Uez, alias "The Damage (taken)" miał wielką nadzieje na otrzymanie setowych shoulderów. Był tak podekscytowany, że aż musiał poinformować swoją dziewczynę:

"Może dostanę naramki kochanie i będzie zajebiście"

 

"Kurwa..."

Następny w kolejności był Aggramar, musimy przyznać że też był dla nas wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o CC małych addów, ale i to nam się udało ograć.  Sam kill został uwieczniony:

Na samym killu nie mogło się obyć bez faili:

A kill sam w sobie był wykonany techniką "Drama Dimension" i skwitowany w ten sposób:

Po Aggramarze został nam już tylko Argus the Unmaker. Był on zdecydowanie łatwiejszy od dwóch poprzednich bossów, ale też spędziliśmy na nim chwilę. Jak wiecie progress może być nużący, męczący no i powoduje, że stajemy się coraz głodniejsi. Dlatego Uez zaproponował:

Uez: "Neki, rzuć przerwe 30 min skoczę po kebsa"

Neki: "Nie ma mowy"

Mimo głodu uporaliśmy się z tym bossem i przeszliśmy na poziom wyżej czyli na wersję mityczną.

To be continued...

Wejdź na nasze forum!

Kontakt w grze

/w Asarth - Guild Master
/w Nekirim - Oficer
/w Grold - Oficer
/w Skwarczok - Oficer
/w Cichx - Oficer

Rekrutacja

Aktualnie do naszych szeregów poszukujemy następujących klas:

Demon Hunter
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Shaman
Warlock

Aktualny progres

Antorus the Burning Throne 5/11 (M)

Garothi Worldbreaker

Felhounds of Sargeras

Antoran High Command

Portal Keeper Hasabel

Eonar the Life-Binder

Imonar the Soulhunter

Kin'garoth

Varimathras

The Coven of Shivarra

Aggramar

Argus the Unmaker

więcej informacji

Streamy

Nikt nie streamuje...

Logi

Copyright © 2017 by Different Dimension